standard-title Eski Erdek Resimleri Eski Tarihi Erdek Resimleri Eski Erdek Resimleri

Eski Erdek Resimleri

Eski Tarihi Erdek Resimleri Eski Erdek Resimleri
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…

Goway Firmamız 2012 yılında toplumun sağlıklı su tüketim ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Balıkesir Bandırma ilçesi merkez olup kısa zaman içerisinde tüm bölgede ihtiyaca uygun hizmet vermekteyiz. GOWAY Su Arıtma Sistemleri olarak çalışmalarımızda kaliteyi ilk hedefimiz görmekteyiz.Bizce kalitenin önemli olması işimizde başarıyı sağlayan en önemli faktördür. Müşteri memnuniyeti ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Ürünlerimiz

EV TIPI ARITMA SISTEMLERI
Evinizde günlük içme suyu ihtıyacınızı karşılamada konforlu çözümler.

SICAK SOĞUK ARITMALI SEBIL
Hem evinizede hemde ofisinizde sıcak soğuk su ihtiyacınızı karşılamaya yönelik arıtmalı su sebili.

TONAJLI ARITMA SİSTEMLERİ
İŞ YERLERİNDE KULLANIMA YÖNELİK R/O ARITMA SİSTEMLERİ

YUMUŞATMA SİSTEMLERİ
Bina girişleri için günlük kullanım suyunuzun kalitesini arttırır çamaşır ,bulaşık makinanızın ve termosifonunuzun ömrünü uzatır.

KAPALI KASA ARITMA SİSTEMİ
RENLİ KABİNLİ CİHAZLAR (Yeni Ürün)

AÇIK KASA ARITMA SİSTEMİ
Açık kasa arıtma sistemleri pompalı veya pompasız.

EXCLUSİVE SERİSİ MANO PED
Temiz su akışı 1.2L / min , Nano filtrasyon.

EXCLUSİVE SERİSİ QUICK FILTRE
75 GPD Flimtec mebran , 5 flitre ve basınc pompası

CASE CLOSED SERİSİ
75 GPD FİLMTEC mebran, 5 flitreli

TEZGAH ÜSTÜ ARITMA SİSTEMİ
75 GPD Mebran, 5 filtreli

İÇ MEKAN ARITMA SİSTEMİ
Yüksek Kapasite Kullanım İçin R/O Sistem Arıtma

DIŞ MEKAN ARITMA SİSTEMİ
Yüksek Kapasite Kullanım İçin R/O Sistem Arıtma

ALFA SERİSİ TERS OZMOS SİSTEMLERİ
Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.)

Yenidoğan Pansiyon Cafe-Bar!  Nerede? Adres telefon bilgileri, haritada konumu, Erdek pansiyonları, Pansiyon yorumları, Erdek Apart pansiyon fiyatları

Erdek’te Aileniz ile birlikte mutlu,huzurlu bir tatil düşlüyorsanız biz sizi bekliyoruz.Denize 50 metre mesafede, içerisinde sizin için Cafe-bar, çocuklarınız için çocuk parkı olan Erdek merkeze çok yakın pansiyonumuzda unutamayacağınız bir tatil yapın.

Bahçem Botanik Erdek

Erdek çiçek fidesi, bahçe bitkileri, saksı,fidan, bitki, agac, cali, gül, bodur, sertifikali, asili, meyve, fidani, süs, bitkisi, satisi, Fidan, Siparisi, elma, armut, kayisi, seftali, fidanci, peyzaj, fidancılık.

Ağaçlandırma ve Fidan Dikimi
Her türlü ağaçlandırma işleri, fidan dikimi işleri titizlikle yapılır. İster hatıra ormanlarınızı, ister kendi bahçenizin ağaçlandırmalarını bize bırakın kaliteyi ve hizmeti görün.

Peyzaj İşleri
Villa bahçeleri, site yeşil alanları, teraslar ve daha birçok yerde peyzaj çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Çiçek ve Bitki satışı

 

Öksüzoğlu Zeytincilik

Yaklaşık olarak 50 yıldır uğraş verdiğimiz zeytin, zeytinyağ işinde babalarımızdan bize aktarılan önce çiftçilik sonra ağaçlardan topladığımız zeytinlerimizin pazarlanması noktasında babadan oğula geçen tecrübe ile Balıkesir’in Erdek ilçesinde açmış olduğumuz zeytin, zeytinyağı ve süt ürünleri işletmemizde Kapıdağ bölgesinin doğal zeytinlerinden ürettiğimiz zeytin, zeytinyağını kendi işyerimizde müşterilerimizin beğenisi, ayrıca doğal ve organik oluğuna inandığımız Kapıdağ çevresine ait süt ürünleri, bal, salça gibi yöresel ürünleri sunmak ve daha sonra Erdek dışındaki müşterilerimize internet aracılığıyla bu doğal lezzetleri sizlerle buluşturmak amacıyla sitemizi oluşturduk.

Herşeyin katkılı, güvensiz ve sunni bir şekilde, sadece gelir elde etmek için piyasaya sunulan ürünlerin insan sağlığı ve damak zevki bakımından bozulması, bizim Atadan, dededen görerek tamamıyla doğal yollardan ürettiğimiz zeytin ve zeytinyağ gibi ürünlerimizi sizlerle paylaşmak bize zorunluluk gibi üzerimize aldığımız temel öngörümüzdür. Bu sayede sadece doğal yöntemlerle olgunlaştırılmış ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Saygılarımızla

Öksüzoğlu Gıda Zeytincilik 

Yücel Yapı Dekorasyon Emlak

Emlak Gayrimenkul Alım Satım, Anahtar teslim işler, Isı Yalıtımı, Mantolama, Alçı düzleme, Kartonpiyer, Mutfak, Banyo, 3D zemin, Asma tavan, Çelik kapı, Seramik, Lamina parke işleriniz için burdayız.