standard-title Eski Erdek Resimleri Eski Tarihi Erdek Resimleri Eski Erdek Resimleri

Eski Erdek Resimleri

Eski Tarihi Erdek Resimleri Eski Erdek Resimleri
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…

Yenidoğan Pansiyon Cafe-Bar!  Nerede? Adres telefon bilgileri, haritada konumu, Erdek pansiyonları, Pansiyon yorumları, Erdek Apart pansiyon fiyatları

Erdek’te Aileniz ile birlikte mutlu,huzurlu bir tatil düşlüyorsanız biz sizi bekliyoruz.Denize 50 metre mesafede, içerisinde sizin için Cafe-bar, çocuklarınız için çocuk parkı olan Erdek merkeze çok yakın pansiyonumuzda unutamayacağınız bir tatil yapın.

Bahçem Botanik Erdek

Erdek çiçek fidesi, bahçe bitkileri, saksı,fidan, bitki, agac, cali, gül, bodur, sertifikali, asili, meyve, fidani, süs, bitkisi, satisi, Fidan, Siparisi, elma, armut, kayisi, seftali, fidanci, peyzaj, fidancılık.

Ağaçlandırma ve Fidan Dikimi
Her türlü ağaçlandırma işleri, fidan dikimi işleri titizlikle yapılır. İster hatıra ormanlarınızı, ister kendi bahçenizin ağaçlandırmalarını bize bırakın kaliteyi ve hizmeti görün.

Peyzaj İşleri
Villa bahçeleri, site yeşil alanları, teraslar ve daha birçok yerde peyzaj çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Çiçek ve Bitki satışı

 

Öksüzoğlu Zeytincilik

Yaklaşık olarak 50 yıldır uğraş verdiğimiz zeytin, zeytinyağ işinde babalarımızdan bize aktarılan önce çiftçilik sonra ağaçlardan topladığımız zeytinlerimizin pazarlanması noktasında babadan oğula geçen tecrübe ile Balıkesir’in Erdek ilçesinde açmış olduğumuz zeytin, zeytinyağı ve süt ürünleri işletmemizde Kapıdağ bölgesinin doğal zeytinlerinden ürettiğimiz zeytin, zeytinyağını kendi işyerimizde müşterilerimizin beğenisi, ayrıca doğal ve organik oluğuna inandığımız Kapıdağ çevresine ait süt ürünleri, bal, salça gibi yöresel ürünleri sunmak ve daha sonra Erdek dışındaki müşterilerimize internet aracılığıyla bu doğal lezzetleri sizlerle buluşturmak amacıyla sitemizi oluşturduk.

Herşeyin katkılı, güvensiz ve sunni bir şekilde, sadece gelir elde etmek için piyasaya sunulan ürünlerin insan sağlığı ve damak zevki bakımından bozulması, bizim Atadan, dededen görerek tamamıyla doğal yollardan ürettiğimiz zeytin ve zeytinyağ gibi ürünlerimizi sizlerle paylaşmak bize zorunluluk gibi üzerimize aldığımız temel öngörümüzdür. Bu sayede sadece doğal yöntemlerle olgunlaştırılmış ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Saygılarımızla

Öksüzoğlu Gıda Zeytincilik 

Yücel Yapı Dekorasyon Emlak

Emlak Gayrimenkul Alım Satım, Anahtar teslim işler, Isı Yalıtımı, Mantolama, Alçı düzleme, Kartonpiyer, Mutfak, Banyo, 3D zemin, Asma tavan, Çelik kapı, Seramik, Lamina parke işleriniz için burdayız.

Onda Emlak Ara

Onda Emlak Ara Web sitemiz Emlak alım satımı yapanlar, Emlak arayanlar ve Emlak Ofislerinin daha iyi hizmet verebilmesi için kurulmuş bir internet sitesidir. Siz misafirlerimize Balıkesir ve ilçelerinde bulunan Satılık, Kiralık, sezonluk gibi Emlaklara daha rahat ulaşabilmeniz için kurulmuştur. Erdek satılık daire veya Erdek kiralık daire arıyorsanız hemen onda emlak ara sayfalarını ziyaret edin. yada satılık kiralık gayrimenkulünuz mü var? Ücretsiz emlak ilanı yayınlayın

Erdek emlak ofislerinin veya sahibinden emlak satılık veya kiralık emlak ilanları yüzlerce ilan içinden aradığınız gayrimenkulü bulun emlak ofislerinde kaybolmayın emlak ofislerinin ilanlarını toplu inceleyin sizde hayalinizdeki gayrimenkulü bulun.